Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • megaram

    tag

    válasz SPQR #10570 üzenetére

    Már elnézést, de szerintem nemigen akkor szóltam hogy tárgytalan az üzlet mikor a kártyát feladtad, ugyanis fel se adtad a megbeszélést követő 3napon belül mert mindig azt montad hogy most ''nem értem rá mert dolgozok,, De amúgy szóltam még a feladásod előtt jóval hogy mégse lesz biznisz!!! Nekem sürgös volt a kari, közbe kaptam a priviket, és jött 1 másik ajánlat Videókari+kp ja és elég közeli városból, és a lényeg hogy azonnal!!! Nem pedig a dunántúlról 3 nap késéssel!!! Ja a srác a public73 néven van regisztrálva úgyhogy nem volt kamu a proci meglehet tőle kérdezni!!! Nem szerencsétlenkedett 3 napig mint te!!! És mégvalami a procit amire azt montad hogy én igértem hogy lesz nekem, szerintem nem így mondtam, hanem úgy hogy havernek is lesz 1 ilyen procija eladó és majd szólok ha eladja! Csakhogy a srácc elcserélte 1 alaplapra+kp-ra én meg nem szóltam neked vissza hogy elcseréli mással, mert azt mondtam csak akkor szólok ha elcseréli veled!!! Azért köszi a feketét, majd igyekszem 1 pirosat szerezni!!! De ha ilyen pancserekkel lesz dolgom mint te ,hogy még neked áll feljebb nehéz dolgom lesz!!! :C :Y :R

Aktív témák