Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsoltke

    tag

    válasz z0d1AK #10423 üzenetére

    Először is, abban maradtunk áprilisban, hogy kell majd, most nem tudom kifizetni, de majd írok, amit egyébként terveim szerint jövőhéten meg is tettem volna. Másrészt május 5-6-ról szó sem volt, május 8-10-ről inkább, de aztán változott is a dolgom. Harmadrészt pedig legalább 28 nokia telefonhoz jó ez a kábel, ha hirdetnéd biztos találnál rá vevőt. Kössz

    ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

  • zoltanzsini

    csendes tag

    válasz z0d1AK #10653 üzenetére

    Az én meglátásom:

    Mint olvasható z0d1AK által leírtakból vett tőlem egy használt playstationt.
    Felajánlottam a próba lehetőségét, sajnos erre nem volt alkalom.
    Én kipróbáltam mielőtt oda adtam és hibátlanul üzemelt a gép is, valamint a vezélők is.
    És mondtam ha kérdése merül fel hívjon nyugodtan.
    Megbeszéltük, hogy garanciát nem válalok rá. Megfelelt Neki.
    Öt nappal késöbb kaptam egy sms-t, hogy küldött nekem levelet pár napja.
    Hogy mi volt a probléma Ő már ecsetelte a hozzászólásában.
    Megírtam Neki, hogy öt nap alatt sok minden történhetett a konzollal és a vezérlőkkel és nem értem miért nem hívott fel másnap. Ő állítása szerint rossz volt a telefonja.
    Jópárszor írtunk egymásnak de nem jutottunk semmire. Nem írta le mit szeretne pontosan. A vége az lett hogy leparasztozott. Egyszerűbb lett volna azt mondani küldjek Neki joyt.
    Pár dolgot eladtam már itt, soha nem kaptam panaszt.
    Én ha veszek valamit kipróbálom 24 órán belül. Ha nem jó felhívom az eladót és megbeszéljük. Én ha veszek valamit garancia nélkül ugyanúgy beválalom a rizikót, hogy pár nap után gond lehet vele. Akár egy autóról is lehet szó.

  • Kadi Laci

    tag

    válasz z0d1AK #11790 üzenetére

    Szia!
    Örülök, hogy foglalkoztok az ügyekkel, pl Kadi Laci - Business1988 de mennyi az az idő amíg esetleg várjak a bejelentkezésig? Privát üzenetet írtam Busines1988 -nak 2009-12-25 12:15:25 kor amiben ( nem idézek mert tilos, csak lényegében) céloztam a szándékaimról és a róla alkotott véleményemről illetve kilátásba helyeztem a feljelentést. Nagyon tapintatosan! :DDD Ő utána 2009-12-30 13:19 volt PH-n és azóta csend.
    A processzort 2009-08-17 10:46:27 megkapta.
    Üdv: Laci

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Laci

Aktív témák