Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz bocX #833 üzenetére

    Hozzáértő biztos nincs :DDD
    De ha egy kontár hozzászólását elfogadod: 44-es bázis: [link] , vagy a nowar [link] . A 44-esben(9ker mester u.44) gari nélkül 34ezerért megkapod, gari nem érdemes rá fentebb tárgyalt okokból. Eddig voltak a jó hírek.....
    A TM Desert Eagle.50AE Hard Kick nincs fémből...fém vázon, vém mozgó elemekkel, de ABS borítással készült(ASGK törvények). Súlya majd 1200g tárral együtt, és igen meggyőző kinézetű..hát még ha felugat;)
    KWC 2006 novemberében ad ki egy full metal 380FPS-es desertet...csak leygen ember aki fel tudja emelni ;]
    [link] Red One elég tisztességesen körbeírta, ha van még kérdésed, nekem is ilyenem van.


    [Szerkesztve]

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

  • bocX

    tag

    válasz bocX #835 üzenetére

    na mire eszembe juott még mit akartam, addigra timelimit lejárt... :W
    végülis annyi hogy ezekbe milyen típusú gáz kell, mert olvasok sok zöld gáz meg mittomén miket, meg különböző méretűeket, szal ebbe a TM DE Hard-kick-be milyen való és kb mennyi egy töltetnek az ára (és az kb hány milis)....thX :)

    sok munka és ugyanannyi lazaság

  • mykos

    aktív tag

    válasz bocX #836 üzenetére

    NA, jó sok kérdés összejött:)
    Zöld/green gas, ez a becsületes neve, esettleg jó bele a HFC134A is amit pl az autók légkodijába is szoktak nyomni. Egy liter olyan 2500-3000HUF, a desertnél egy töltéssel két tár megy ki..az 2x27=54BB, viszont ha van társzelep gumigyűrűd, alapból nincs akkor sokkal több töltés is kijön..nekem 25-30 volt az átlag,de most csináltam bele..szerinem 50 töltés simán. A HFC gáz gyengébb, a green gas valami közönséges gáz, nem akarok hülyeséget mondani, de az is meglehet hogy PB..viszont van benne illatosító anyag és 2% szilikon, nyomása 7bar.

    xtech2: Azért a CO-s desert és a TM desert közt van pár kilóméter különbség;) Egyébként olvasgasd a softair fórumot a tanácsoknál, sok CO desertes probléma van, ha esettleg nem találnád meg a te bajod, akkor kérdezz bátran..van velük tapasztalat bőven :U

    Az igazi 50AE megtöltve majd 3 kiló...nemtudom, nagyobb dzsungelmászásoknál én már nem is viszem magammal a desertet...pedig az póttárral csak 1600gramm..és hát az igazi desertet se használják sok helyen, nem csak a súlya/mérete miatt nem :DDD

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák