Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DNReNTi

    őstag

    válasz Coccolino_O #31040 üzenetére

    Szerintem ez most az ultimate budget kategoria: [link]
    Rugos, BB szoros, ujrahasznosithato, es alig 5k.

    En amugy ThunderB-t hasznalok, anno az volt a "legalja".

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

  • emre

    veterán

    válasz Coccolino_O #31040 üzenetére

    Ennek a csoportnak tagja vagy: Airsoft Fegyverképek (Optikai tunning és egyéb érdekességek) ?
    A videót, képeket nem linkelem.

    Március 13, Ádám Breuer írása:

    Nem, nem optikai tuning. Inkább érdekesség, teszt van a porondon, következő műsorszámunkban gránát vélemény, leírás lesz olvasható.
    Kimera JR 2
    Kimera JR 3 Ultra Sonic
    Airsoft Innovations Cyclone
    3 gránát, 2 típus, 1 cél. Szobák pucolása. 🙂
    Kimera JR 2 ♦️
    Terít, de inkább 180 fokban, legtöbb esetben. Egyszerű mint a faék, széthúzása nehéz, de nem teher. A gàz egy nagy csapágy golyót tart a helyén, emiatt gáz tartása kb 1-2 napot bír. Ez nem egetrengető probléma. Cserébe masszív, robusztus jószág. Szétszedhető teljesen. Por, konfetti, BB, cigicsikk, tehetsz bele bármit, ami belefér. A gáz töltése a felső fél alján történik. Tűri a hideget. Minden BB útra kél belőle.
    Kimera JR 3 Ultra Sonic 🖲
    Nagyon szépen terít, elègedett vagyok az újításokkal. Könnyen szétjön, gàz töltése felül, külön porton pörténik. Opciókènt jöhet hozzá az ultra sonic core, ami lényegében több BB-t fogad be, red gázzal is hajtható. Molle tartót is kapni ehhez a típushoz. Felső része fix, nem szétszedhető. 3-4 napot bírt itt a dagi csapágy gáz szigetelése. Türi a hideget. Minden BB útra kél belőle.
    Airsoft Innovations Cyclone 🧨
    Gyönyörűen terít, a három közül a legjobban. Elsütés után komplikált az újratöltés, sok a tömítés, tili-toli. Billenő rugós szeg gondoskodik a szelep lemyomásáról. Hàtránya, hogy gyenge a konstrukció. 3 fő elemből áll, legalább ennyi darabra is képes széttörni, pláne hidegebb időben, vagy keményebb felületen. +5 fok körül már engednek a gyári tömítések, az alatt már fagy a szelep, O gyűrű is. A BB kapacitásának (100db) a negyede bent marad. Nagyon fázós jószág.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • rudiii

    csendes tag

    válasz Coccolino_O #31040 üzenetére

    Röviden Thunder B aluhéjas ajánlanám amit már linkelt is itt neked egy Úriember. Twg meg indítófej 21eur.

    Hosszabban, mire én is oda jutottam, hogy ezt használom. :S Pirotechnikai gránátokat nagyon, de nagyon kevés játékon engedik. Itt szemeztem olyannal amiben 7 töltett van, de első indok miatt kiesett. Illetve hiába tudod 7x dobni egymás után ha még nem tudsz érte elmenni "eksön" helyzetben. És még drágák is. A DNReNTi féle tényleg próba kép tökéletes ára miatt. Nálam zörgő BB nem tetszett benne mintha hicap futkáloznék illetve ennél annyira nem szereik megadni (ki nem inge...). Aztán csupán akkor még csak szóba jött hanggránátok. Minden dobás után új műanyag tok nem árbarát és sok játékon 120-130 dB es hasadóhéjas gránátok nem engedik. Vagy van ahol engedik, de csak ijesztő célt szolgál, nem szór BB "lövedék". Szóval úgy éreztem nekem gázos BB szóró gránát kell! Mindenhol engedik, ugyan az a szabály vonatkozik rá ez lesz a tuti! Kisebbek pl Erazok sok karbantartás igényel csak 140fps terit és ilyeneknek mindig viszonylag erős fizikai behatás kell acélgolyó elmozduljon benne. Vettem Tornado2. 240fps terít 200bb és timer es szóval földes, poros épületben is tökeltes. Na ez a k_va tornado baszakodni kezdett (bocsi régi érezlmek törnek fel volt, hogy kihúzta csapszeg és azonnal rámnyomott mindent 5centiről)
    Ugrunk picit. :D Úgytapasztaltam egyre több helyen engedik hanggránát és gránátnak minősül. Persze megvannak ahol nem. Aluhéjas tényleg bírja múlthét P-imrén tank (autó) ment át rajta és hegeket kapott de kibírta működik. Gumikupakos kategóriába tartozik tolhatod vele legtöbb helyen és épületben megvan bőven az a hatás hang amire még az is megadja aki 7 métterre van. :D Újra töltés kb fél perc és kényelmes. 1 gumilap, ezt mi lyukasztjuk hozzá, 1db co2 patron kb 160ft (nagyker ár 100ft) szóval...
    Nekem 2 van a mellényen és 2 a táska szélén amit még elérek kézzel. Egykét haver csak gránátosnak hív. :D

    Ui.: Valaki itt másolt be gárnát teszteket, biztos van nagyon faja gázos bb szórós, de a tornado 2 haldoklása nálam kicsit elvette kedvem tőle. Használtba olcsóbb volt, de újonnan az is drága sztem.
    Persze aztén kinek a papp kinek a ... Én dobok egy plusz1et az aluhéjas thunder b-re amit már itt javasoltak is neked. De járd körbe téma és ne szívd meg mint én 1-2 dologgal. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák