Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    Üdv
    Nos, amíg nem kezdett rátelepedni a felugró szép üzenet, eszembe sem volt, hogy blokkolót használok, annál is inkább, mert több gépről lépek be, vannak, ahol nincs beállítva.
    Igyekszem kevés időmből, keveset itt tölteni. Valaki írt a régi időkről, talán ennek is köze van hozzá.
    De legfőképpen az, hogy olyanok jönnek az arcomba, akiknek működési engedélyüknek sem lenne szabad lenniük. (alza, c.oázis pl.)
    Ezeket én személy szerint nem viselem el.
    Mit lehetne tenni?
    Támogatom a független (legalábbis remélem) újságírást, anyagilag is. Nem egyet, többet is. Aztán elkezdték képembe nyomni a sírásaikat. Meguntam, töröltem a havi utalást.
    Megértem, hogy mány-mány-mány kell mindenhez. Volt egy javaslat, hogy talán itt is ezt kellene:
    Kitenni, hogy az éves működéshez kell 100Ft.
    Az eddig tapasztalat alapján tagságból befolyik: 35,5Ft/év
    Reklámokból: 55,89Ft/év Ennek 70%-a 10-12. hónapban.
    Hiányzik: 100- (a+b)
    Jelenleg van 1234 tagunk. Erre kapunk ilyen ajánlatot, de mivel saját mérésünk alapján 32,456% nem blokkol csak, nem folyik be az összeg mindössze 78%-a.
    Kérünk benneteket, hogy segítsetek a blokkolás szüneteltetésével és 2 hét múlva mutatjuk, hogy mi történt!

    Nyilván bele lehet kötni, hogy ez kunyera, nekiállnak majd beszólogatni, hogy miért kap annyit és miért nem ingyen dolgozik itt mindenki?
    Azt gondolom, hogy ez a kisebbség, az elhanyagolható kisebbség lenne.
    Ez viszont kiváltja a dacos kisgyerek effektust.
    Azzal, hogy jönnek a felugrók, csak kérdezem, hogy mi változott pontosan? Gondolom tudjátok mérni?
    Köszönöm

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Parci #823 üzenetére

    Köszönöm, ismerem. ("Valaki írt a régi időkről, talán ennek is köze van hozzá.")
    Szólamaim nem erről szóltak.
    Másik böngészőt használok, hogy a bevételt ne vegyem el ebben a fontos időben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák