Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Sziasztok.
    Hdd-s topikba már kérdeztem de nagy a csend, én meg haladnék már valamerre, ezért ide is betenném:

    "Komoly gondom lenne.
    Adott egy 40gb seagate barracuda sata winyó.
    Egyik nap játékot telepítettem rá ami közbe alvóba ment a gép. Elmentem itthonról és mire visszaértem már aludt. Sajna visszakapcsolásnál kifagyott és mivel nincs a gépemen reset így power offoltam. Mikor visszakapcsoltam, csak 2 perc után látta a hdd-t de semmi adatot róla csak hogy (helyi lemez D). Megpróbáltam belemenni de 10 perc töltés után "sajátgép nem válaszol" és fagyás. Másik gépben szintén így viselkedik. Biosba látja a méretet és a típust csak win alatt nem. A hdd nem érdekelne mert van itthon vagy 5 belőle de nélkülözhetetlen adatok vannak rajta számomra így hozzá kéne férjek. Van valami tippetek hogy mit csináljak? Ontrack recovery? Live linux alól nézzek rá vagy mi? Olyat nem szeretnék amivel az adatokat vesztem. Előre is köszi.

    Win 8 32bit"

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

  • Rivaul

    addikt

    válasz Saltwater #7473 üzenetére

    Szia.

    Köszönöm a segítséget. Annyi lenne a problémám hogy linkelnél egy működő hirens-t? Szedtem le egyet google alapján de az xp betöltésnél kifagy és szinte minden program is így tesz amit megpróbálnék rajta elindítani :F

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák