Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MichaelKiske

    csendes tag

    Segítséget kérek!!!

    2 TB-s WD Green HDD-men Acronis Disc Director 11-el akartam összevonni 2 partíciót. Máskor is csináltam, semmi gond nem volt. De most a "Pending.." végrehajtás közepén mintha befagyott volna, a felénél a zöld csík ugyanott állt már sok ideje, s a Cancel parancsra is csak várakozást írt ki hosszú ideig. Meguntam, Feladatkezelőben bezártam a progit, gondoltam újraindítom. :W De utána már nem az fogadott, amit vártam... Az Acronis most azt írja rá, hogy formázatlan. A Win7 lemezkezelő ezt a winyót 3 részre bontja, egyik formázott, elérhető, a másikhoz nem rak betűjelet, csak a méretét írja ki (23 GB), a harmadikra (F) kifogástalan, elsődleges partíciót ír. Nem rendszerpartíció, de rengeteg fontos adat és fénykép van rajta! Nem töröltem, csak elbénáztam a partícióösszevonást. A lemez amúgy HDD Sentinel szerint 100/100-as, a Sentinel amúgy a méretéhez egy ?-t írt.
    Total Commander jelzi az F-et, de ha rámegyek, nincs ilyen meghajtó. Sajátgép is jelzi, de csak a betűjelét, sáv, csík, méret nincs mellette.

    Légyszi segítsen valaki, hogyan tudom helyreállítani a HDD-t, hogy meglegyenek az adataim?

Új hozzászólás Aktív témák