Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejgel

    csendes tag

    Üdv!
    Két hete lassan megvan már az Aspire 5710-esem, T5500as procival 1G rammal meg Home Premiummal, szóval lassan itt az ideje, hogy ejtsek pár szót a masináról...
    Részemről teljes az elégedettség, azóta is 360Wattos vigyorral az arcomon járkálok, már le volt csekkolva pár helyen, minden akadályt simán vesz. A Vista indítás kicsit kínkeserves, az asztali XP pár fokkal gyorsabb, de még azért tűrhető. Lehet hogy a sok Acer lom lassít ennyire, de még nem akartam tőből kiirtani mindet, mert letiltani nem lehet/nem tudom, törölni meg (még) nem akarom.
    A doboz jól összerakott, nem recseg (tényleg nem), nem gagyi. Kicsit melegszik, gondolom a HDD táján, ami néha zavaró (tapipadtól balra), meg relatíve gyakran zúg a ventillátor, ami viszont a helikopter-szerű asztalim után fel sem tűnik. Processzor melegedésről nem tudok mit mondani, még nem találtam hozzá programot (pedig tuti van), de eddig semmi gáz nem volt vele. Vista az egy külön történet, de megszokható, sokat okoskodik, de biztos ezért jó.

    Összességében jó vásárnak találom. :))

Új hozzászólás Aktív témák