Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addman123

    csendes tag

    válasz Biga123 #4961 üzenetére

    Milyen áron kínálják? Ithhoni XXXlutz oldalán nem találtam ilyesmit, csak króm lábasat és aminek más a karfája (valószínűleg több részletben is eltérnek)

  • addman123

    csendes tag

    Sziasztok!

    165 cm és 55 kg-os pilótára tudtok esetleg valami széket? :))
    Lehet gamer vagy irodai kialakítású is, a lényeg (szerintem) a rövid ülőlap és esetleg állítható magasságú karfák lennének. Jelenleg egy vicc kategóriás jyskes "gamer" székem van kb 5 éve, már a vason ülök rajta. Használt is szóba jöhet. Ár most mindegy, mindent meghallgatok de olyan 100-ig szeretném majd zárni a kört.

    Köszi.

  • addman123

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kb 3 éve egy használt, Steelcase (szerintem Please) széket vettem használtan. Az ülőlap valószínűleg újra van húzva mert az szürkés, a háttámla sárga, ezekkel nincs is bajom. Ellenben a napokban elengedett a gázrugója, illetve már megvételkor is volt pár pozíció ahol a sok állítási lehetőség nem reteszelt, mostmár ahogy ennyi év után állítani akartam rajta, mintha több lenne. Továbbá maga az egész váz lötyög, valamint a háttámla "kétrészes", 2 oldalt vékony műanyag fül fogja össze, ez el van repedve mindkét oldalt, de mivel középen is tartja, nem törik el teljesen illetve ha el is törne, szerintem megtartja így is. Nekem nem nyerte el a tetszésemet ez a márka és a szék, annak ellenére sem, hogy derékfájós létemre simán kiszálltam belőle jópár óra után is, bárhogyis ültem rajta. A fejtámla nagyon nagyon hiányzik. Talán 20-30e. Ft-ért vettem anno, annyit bőven megért még így is.

    Szeretnék most venni egy olyan ami fejtámlás, nem ennyire simul rá gerincre (szerintem túl bonyolult az állítása is pl). Markusban volt lehetőségem ülni, nekem a vékony kartámaszt kivéve bejön, de nagyon elszállt az ára.
    165 CM, 60kg vagyok, az asztalom nem állítható, a jelenlegi széket ha legmagasabbra állítom, pont elmegy a karfa az asztal felett, ilyenkor lábam nem ér le, amire van egy lábtámaszom. Laptopom kijelzője "alacsonyan" van, később ezt egy magasabb laptop hűtővel orvosolni fogom.

    Van esetleg ötletetek, merre kezdjek el nézelődni? Szerintem használt, akár felújított vonal esélyesebb az árazás miatt, kárpitos ismerősöm van így az se baj ha az sérült, akár bőr akár szövet. 50e ft alatt jó lenne megúszni, nagyon max 100e. Rövid ülőlap, erős deréktámasz előny.

    Köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák