Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raverke

    tag

    válasz pettort #5112 üzenetére

    Igen, én is gondoltam erre, hiszen a 14 napos elállás él mindenütt, sőt az irodabutiknál ez 40 nap. Csak azért nem túl kényelmes megoldás, mivel egyik nap 3 boltban is voltam és ráment az egész napom a tesztelésre, de nem nagyon jutottam előre, csak pár szék van, ami ott és akkor egész jónak véltem. (A kommersz boltokban is voltam, én nem ajánlom senkinek: (jysk, RS és társai..minőségük gyatra és ahhoz képest elég drága is, bár 1-2-ben megtalálható pár minőségibb termék is pl, Lexington, Ergohuman)

    Majd kb 1-2 hét múlva számolj be róla, hogy hosszútávon mennyire jött be a WAU2.
    (én 184cm vagyok és kb 93kg, nem tudom hogy kényelmesen beleférnék-e)

    @Hege1234: Köszi! Olvastam a leírást és nekem is adott némi támpontot, hogy milyen márkát érdemes nézni. Én 600k-s, 0-24 es székekben ültem a munkahelyen és bizony volt, amelyik egyáltalán nem volt kényelmes (pont az enyhén kagyló stílusú ülések, amik a vállat előre nyomják és púpos lesz emiatt a testtartás)
    Ezért is vagyok tisztában, hogy milyen egy jó szék, milyen alap feltételek kellenek ahhoz hogy kellően személyre szabható legyen. (Nálam a derék és a fejtámla teljesen szabad állíthatósága első helyen áll)

Új hozzászólás Aktív témák