Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz jattila40 #651 üzenetére

    LOL, ember te hol élsz?
    Nem lett leb@szva, csak ki lett oktatva, mert valószínű ő nem olvasta a "netikettet".
    A tanár se szokott bocsánatot kérni, mert leszidja a rosszalkodó kisgyereket. (Bár lassan már ott tartunk, hogy kell neki...)

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz jattila40 #655 üzenetére

    1. Nem hisztizett senki, simán szóltak neki, még csak kioktatás sem volt, leb@szás sem, legalábbis amit ebben a topicban olvastam nemrég. A srác meg sem sértődött, tudomásul vette, hogy ezek a "netikett" szabályai és kész, azt se tudom te minek szóltál be...?
    2. Szabályok léteznek, nem csak neten, hanem máshol is, pl nem tudom mit szólnál, ha mész autóval és valaki szembe jönne a te sávodban, mert nem tudja, hogy nálunk milyen kresz szabályok vannak...?
    3. Te most provokátor vagy, vagy minek hozol föl tök ide nem illő témát?? Nem ismerem azokat a karikatúrákat, de az biztos, hogy ha én hívő lennék én sem örülnék, ha bárki kikarikírozza amiben hiszek, pl nem tudom a zsidók mit szólnának holokauszt karikatúrákhoz...? Szóval nagyon nem ide illő ez a megállapításod.
    4. Ki merev? Szóltak a srácnak, hogy ez kiabálást jelent, azóta még írt párszor, és látod, nem kiabálva. Ha ki akar emelni, figyelem felkelteni, akkor megtanulja használni a szövegformázási lehetőségeket. (Amiket mellesleg te is megtanulhatnál, mert tag létedre nem igazán sikerült ez az offolás...)
    5. Inkább mintha te lennél frusztrált, mert hozzád se szólt senki, egyszerűen csak lehordod az ittlévőket.
    6. Részemről én is befejeztem, nem akarom a topicot szétoffolni ilyen idiótaságok miatt.

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

Új hozzászólás Aktív témák