Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commendator

    csendes tag

    válasz Norway_Sol #200 üzenetére

    Ne aggodj, en sem vagyok Einstein, es nyelvtanulasban szinte mindenki jobb nalam. Jelenleg az vigasztal a tanfolyamon, hogy nem en vagyok a leggyengebb. ( Csak a masodik :D ) Van egy holland, aki meg nalam is rosszabb, ez ad folytonos sikerelmenyt. ( Hiaba na, kell v.milyen viszonyitasi alap, es nem lenezem a hollandot, hanem halas vagyok neki :D )
    Milliomos sem voltam, se nem vagyok, a skype-os norvegra meg otthon a masodallasbol futotta. Valamilyen megoldas mindig van! Ja, es idegennyelveket sem beszeltem, mivel oroszt tanultam eloszor, de abbol semmi nem maradt meg. Gimiben ugy erettsegiztem nemetbol, hogy a 12 szituaciot lassankent bemagoltam, igy nem is mindig tudtam, hogy eppen mit es miert mondok. A fosulis angol felejtheto. Igy tehat minden alap nelkul kezdtem a norvegot es sokkal nehezebbenk bizonyult, mintha mar beszeltem volna legalabb egy german nyelvet. Tehat abbol indultam ki, hogy ha nekem sikerul, akkor barkinek sikerulhet. A kreativrol nemcsak rosszatt hallottam, hanem sok jot is. Aki teheti, probalja ki. Jo lenne, ha legalabb egy lecket ingyenesen ki lehetne probalni mindenkinek. Biztos felvennem veluk a kapcsolatot es kotnem az ebet a karohoz. Az almaidat ne add fel, konnyebb lesz mint gondolod. Egyedul az egeszben csak kiartani nehez. :D Szerintem abszolute nem halott ugy...

Új hozzászólás Aktív témák