Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Raymond #10971 üzenetére

    Itt is megy a szívatás mi? Az AMD a DP aktív átalakítóval vesz le kb. 7 rugóval, ha nincs DP IN a monitoron, az NV meg az MST hubbal 30 ropival. Még ügyesebbek. Oké, mondjuk a 4 kijelző elég lenne nekem is, ha nem háromnak számolná az egyet. Csak most így van 3db 4:3-as monitorom és emiatt ha hosszabb videót nézek a TV-re áthúzom 16:9 jobb ott, mint nézni benne a frame-et.
    Csak ez a gyökér akkor is látja a TV-t, ha áramtalanítom, tudja a dög, ki kell húzni a HDMI-t vagy a vezérlőpultban le kell offolni. Kényelmetlen, mert így néztem volna az Elite pilótaképzőt a Youtube-on miközben játszom kikukucskálva a headset alól, de így annyira körülményes kinyomni a 3 monitort, abból az egyiket letiltani, akkor széthullik az asztal, áááh utálom.
    Elite hatalmas király. Annyira bejön, hogy megint agyalok a touch eladásán, ehhez úgy sem kell. DK2-őt elvitték ma. Buktam rajta 40 rongyot. áú

    Elite-ben a Galaxy mapnál hogy oldod meg, hogy a target választásnál a fejkövetés ne vacakoljon bele? Szerencsétlenkedek ott mindig.
    Első küldit nyomom, minden traning megvolt. (adatszállítás), csak a cél pont egy bazinagy bolygó mögött volt, szóval kolbászoltam másfelé egy kicsit, kétszer tankoltam+javítás a kezdeti 1000-ből alig több, mint 500 maradt, ha kifutok az időből a küldivel és elfogy a pénz, akkor mi van? new game?

Új hozzászólás Aktív témák