Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Dyingsoul #10114 üzenetére

    Este gyorsan végigpróbálgattam a kis szerzeményeimet, működik mindegyik, viszont szerintem ezek voltak az utolsó anyagok, amiket Steamen vettem meg, úgy hogy Oculus Store-ban is elérhetők.

    Én nem tudom mitől függ ez, de tök mindegy, hogy Oculus módban indítom pl. a The Gallery-t is, akkor is akadozik a Touch trackingje. A földtől számítva, ahogy viszem felfele a kezem, kb. fél méterenként van egy "gyűrű" körülöttem, amihez ha elérek, akkor pár centit feljebb pattan a VR-os kezem. Nagyon idegesítő.

    Solus project egy fokkal jobb, ott csak az zavaró, hogy a tutorial alatt végig a Vive-os wand-ra hivatkozik. Ott nincs ilyen akadozás, ott csak úgy remeg a bal kézben tartott PDA minden mozdulatnál, hogy inkább nem nézek oda, mert csak rosszul leszek tőle. Itt tuti valami filterezés maradt le a Touch kezeléséből.
    Amúgy a játék nagyon jónak ígérkezik :)

    Az Excorcist hibátlan.

    Összefoglalva, nekem úgy tűnik, hogy ez a SteamVR-os Oculus támogatás inkább csak ilyen kötelező leckeként van megvalósítva, sok időt nem nagyon tesznek bele. Ez sajnos előrevetíti a szomorú jövőt is, az általam legjobban várt Fallout VR-ral kapcsolatban :(

    Amúgy az nVidia driveres probléma megoldódott, tényleg a 388.13-as driver volt a rossz.

Új hozzászólás Aktív témák