Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz ferzoli #10475 üzenetére

    Ne is kérdezd :( Pénteken 11-kor közölték a kereskedővel az okmányirodában hogy "lefagyott a rendszer" (amúgy délig lettek volna). Előbb meg nem tudta vinni, mert akkor végeztek a műszakival. Sajna minden péntekre jött ki, így benne volt a pakliban hogy nem tudom átvenni, azért persze bíztam benne, de nem lett az egészből semmi. Holnap újra nekifutnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Chal

    addikt

    válasz ferzoli #10475 üzenetére

    Na, mára összejött, mentem vele kb. 60km-et, meg amint tele lesz az akku, éjszaka is gurulok egyet, ebben biztos vagyok :) Nagyon tetszik, az adaptív cuccok zseniálisak, főleg elektromos módban egy teljesen más világ, szépen kúszik a dugóval, csak kormányozni kell, már most imádom. Gázadáskor kicsit bátortalan, a fékezés viszont nagyon intenzív, én jóval előbb csinálnám, és többet vitorláznék, de így is űrhajó feeling :)
    Power módban nem mertem nagyon meghajtani, mert tavaly áprilisban volt utoljára olajcserén, viszont azóta sikerült beletennie az előző tulajnak 40e km-et... :( Gondolom jött a lízing vége, és le***rta már, előtte szerencsére pedánsan hordta a holland márkszervizbe. Persze a nagy kérdés az, hogy ebből mennyi ment a D5-be, remélem kevés. Nem tudok vele nagyon kapkodni, mert várom az időpontot a klímakompresszorcserére, fogok kérni egy olajcserét is mellé. Ha előtte elvinném pl. Mátrai Zolihoz, vagy máshova, akkor félő, hogy a Volvonál elhajtanak (mert kiszúrják hogy más is hozzányúlt), és nem lesz új kompresszor garanciában :( Remélem a héten ez rendeződik, addig pedig akkuval járok, és ha nagyon kell, akkor lábujjhegyen a dízellel.

    Szóval perpill csak az elektromos üzemről tudok írni inkább: itt ugye 90 ló van csak, viszont a nyomaték miatt fickósabban indul még így közel 2 tonnával is, mint bármelyik egykori 90-100 ló körüli szívó benzinesem. Érzésre tudja azt amit egy E-Up (Mol limo miatt viszonylag sokat használtam), 70-80km/h felett elfogy azért a lendület, ott már csak módjával húz, dehát nem is erre való ugye. Ugyanakkor egészen új kihívások elé is állít a dolog, mert az egyetlen hang amit elektromos módban hallok, az a gumik gördülése :) Régebben annyira nem érdekelt a dolog, de most tuti ki fogom kutatni, hogy mi a leghalkabb/legjobb amit érdemes rátenni :D

    Egyébként meg ismerkedünk, próbálgatom a dolgokat, rém egyszerű a menü és a funkciók kezelése, minden adja magát, de hát ezt itt nem kell senkinek ecsetelni gondolom, csak nekem új a Volvo, eddig német autóim voltak főleg :)

    Ha van kérdés, szívesen válaszolok, egyelőre ennyi jutott eszembe.

    Saját fotó még nincs, így a kereskedő által aprólékosan beállítottat tudom csak betenni :)

    Hiányzik belőle az R-Desing külső (+az Ixion felnik hozzá), a kormányfűtés, a hátsó ülésfűtés, a fejtámlamonitorok, és az első kamera. Azt hiszem minden más benne van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák