Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz easypeasy49 #1231 üzenetére

    Én 2020-ban voltam, és nem szerettem... Ha nem nagyon korán mész, akkor csak messze tudsz parkolni, és bár van egy busz, ami jár a parkolók és a lift között, de volt, hogy fél órát vártunk rá (nem volt kedvem sícipőben, léccel 500 métert gyalogolni). A felvonókezelők b.nkók voltak. Pl. beültünk a kabinos felvonóba, a kislányom rövid sílécét nem tettem be a tartóba, hanem fogtam a kezemben. Egyszer csak oldalról benyúl a p.raszt, kihúzza a kezemből, és betette az ajtón lévő tartóba. Az egy dolog, hogy végig azt néztem, mikor fog a léc kiesni, fent vettem észre, hogy ahogy kihúzta a lécet a kezemből, elvágta a léc éle a kesztyűmet. Lementem, próbáltam reklamálni, de egyrészt nem beszéltek szlovénon kívül más nyelvet, másrészt kifejezetten agresszívan léptek fel. A hütték kínálata is véleményes, sült krumpli és sör kombón voltam... A pályák jók lennének, de sokszor voltak kezeletlenek.

    Sok szezont, sok terepen síeltem Ausztriában és Olaszországban, és maradok is itt. Szlovénia legfeljebb úgy jön szóba, hogy Olaszországba menet átmegyek rajta.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • akos3

    addikt

    válasz easypeasy49 #1231 üzenetére

    Szia!
    Igaz nem tavaly, picit korábban, de én 2 szezont is síeltem ott, teljesen más tapasztalattal, mint Freddy76. Én nagyon jól éreztem maga ott, és mind máig a legjobb ár-érték arányú síterepnek gondolom, de ahhoz azért kicsi, hogy minden évben oda menjen az ember :)
    Nekem nem volt gondom a parkolással. Amikor nem tudtam a felvonóhoz közel megállni, lentebbi parkolókból simán felvitt a busz. Nem rémlik negatívum.
    Bunkóságot nem tapasztaltam, igaz nem is volt szükség kontaktolásra a felvonósokkal, mert nincs gyerekünk :). A felvonók nem osztrák szinvonalúak, de szinte az összes ülős, ami azért nem rossz. Az 1 személyes felvonó meg külön élmény volt :D A pályák nem a leghosszabbak, de kezeltek, élvezhetőek. Akkor úgy éreztem, hogy inkább a sötét pirosba tartoznak, nagyon kezdőknek nem ajánlott. jó időben a kilátás gyönyörű, látszik a Trigláv is.
    Összegezve én abszolút ajánlom, egyre inkább kincsek lesznek ezek a nem túl távoli, de megfizethető síterepek.

Új hozzászólás Aktív témák