Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandus99

    őstag

    Sziasztok!

    Ide iranyitottak, remelve itt kahatok segitseget a problemamra. Sokminden van, amit nem tudok megoldani, vagyis nem tudom hogy kellene.

    Az eszkoz amivel a problemam van elso korben az egy Xiaomi Mi Router 3G Kernel verzió
    4.14.77 nem tudom mit kellene meg irni, mert nem igazan ertek hozza.
    A routert igy vettem kez alol igy telepitve, bar nem hasznaltan.

    A problemam az hogy bar fel van ra telepitve a transmission, hianyzott rola a web modul, azt en felraktam es automatan beirta magat a tuzfalba, latszolag fent van, de megsem erem el a 9091es porton, nem tudom mi hianyozhat meg hozza, mit kellene felrakni, beallitani?

    Ha ezt sikerulne megoldani akkor jonne a kovetkezo problema, mivel jelenleg ez az eszkoz 5GHzn osztja a wifit, ami nagyszeru, de sajna idokozben radobbentem van par eszkozom ami nem tamogatja ezt, pl Sonoff S20 konektorok.
    Ezert lenne egy masik router TPLINK WDR3600 jo lenne osszehozni hogy a xiaomi 5GHzn hozzaferesi pont WDS, a TPLINK pedig ugyfel WDS es utana osztana neten 2.4GHz-n? Az se baj ha mas SSD neven.
    Mivel a masodik routert a foldszintre terveznem, ott nics kabeles kapcsolat ezert probalkoznek a wifis kapcsolattal.

    Tudna valaki segiteni?

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

  • Bandus99

    őstag

    Van egy OpenWrt routerem, szeretnek benne bizonyos weboldalakat tiltani.
    Adblockban probalkozok blacklistre felvenni, de nem akar mukodni, mit ronthatok el ?
    teljes webcimet kell irni, pl https://xyz.hu vagy eleg xyz.hu vagy eleg xyz* stb

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Új hozzászólás Aktív témák