Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    r33174 környéről AR91xx-es routeren transmission megy nálatok?

    Csak szétszórtan érek rá babrálni vele, de már egész közel voltam egy olyan konfighoz, amit szerettem volna, most viszont be van dögölve a transmission és / vagy legalábbis a web interfésze, de fogalmam sincs így hogyan tovább. :U

    Minden olyan csomag benne van a képfileban, ami az openwrt-s wiki page és a forráskódos makefile szerint kell a transmission-nek.
    Most a kernel_menuconfig-ot sem használtam, csak a sima menuconfig-ot és végignéztem már azt is, hogy a routeren futtatva is listázza az opkg a csomagokat, amik a transmission-nek hivatalosan is kellenek.

    Próbaképp újrafordítottam mindent az extra compiler optimalizációk nélkül is, de a transmission így sem megy (látszólag minden más működik, amit használok).
    Ha frissen újraindítom, akkor bejön a webinterfész, de üres a torrentlista akkor is, ha a syslog-ba kinaplózza, hogy betöltött 8-at. Ha kiűrítem a torrents és resume mappákat, és új torrentet adnék hozzá, akkor feltölti a torrents-be, de nem jelenik meg a listán. Tehát használhatatlan, és ha kicsit babrálom, akkor le is fagy az egész.

    Releváns hibaüzenet nincs a syslog-ban, csak annyi még induláskor, hogy nem kapott akkora UDP buffert, amekkorát kért. - Ezt próbáltam orvosolni, de hiába adtam hozzá a javasolt változót a konfig filehoz, továbbra is kiírta.
    Később, mikor teljesen megszűnik működni a web interfész, akkor sem naplóz el semmit.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák