Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz rbalint88 #4018 üzenetére

    na most a kepen amit beraktam a vekonyabbik nekem_gyari az 16mm-s volt elol, hatul meg 14mm asszem

    amugy furcsa ez, mert a HGT-ben meg a Coupe osszesben is elol a vastagabb van, meg mas gyarilag sportosabb kivitelekben is, mint a 155 vagy a Tipo 16v
    ebbe a korbe a frutti 130lo meg keves ugy latszik :DDD, de legalabb hatra dobfek helyett tarcsafek ugrott fel gyarilag is mar, meg elol is a nagyobbik fek van rajta
    ezt a stabrud dolgot szerintem egyszerubb cserelni, mint a feket, es nem is annyira latvanyos modositas, az NKH az eletben ki nem szurna
    nemtom a gyar mennyit tud sporolni ezzel egy-egy adott auton, mert szerintem lofasz amivel tobbe kerul a vastagabb stabrud

    amugy az mk1 Punto-nal is a angol GT-sek, ha van eppen elado Eibach ARB kit, azt nagyjabol azonnal elviszik, pedig hasznaltan is horror az ara: 330-350EUR (mivel gyartani mar nem gyartjak)
    volt amelyik 6perc(igen, hat perc) mulva, ahogy megjelent a facebook-s csoportban a hirdetese, mar elkelt
    nem is nagyon lattam meg, hogy 2 napnal tovabb hirdette volna vki ennyiert se

    multkor lett volna egy groupbuy ujakra, de kellett volna hozza 20 user, es akkor az Eibach ujonnan legyartja azt a 20db-t, szerenytelen 450EUR-ert per kit

    egybekent ha jobban belegondolsz a stabrud elore-hatra bontottan megveszed hozza az osszes jo fajta szilentet ujan, is benne van 60-65k-ban
    ugy mar annyival nem is sokkal dragabb az Eibach, es ott a stabrudat nem bontottan veszed
    ha ujan venned a gyari vastagabbat is, akkor lenne az is annyiban ugy mar

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák