Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz1000

    tag

    válasz kozmy #32318 üzenetére

    Jó, de akkor sem értem hogy ti akik elég komolyan foglalkoztok a témával (most esett le hogy ez sokkal jobban pörög mint a joystick topik) nektek ez hogyhogy nem lényeges kérdés..? Itt láttam fentebb valaki egy épített cuccról tett fel képeket ami ránézésre is csilliárdba kerülhetett.

    A hasonlatot nem annyira értettem hisz dfgt ben dupla áttétel van, ami gyors ellenkormányzásnál komoly mechanikai ellenállást csinál, nagyobbat mint a G sorozat üresben amikor rá sincs dugva a gépre... Tehát nem lehet vele Carlos Sainz Senior stílusban vezetni, kerülni kell az olyan setupot ami folyamatos villámgyors rántásokat igényel.
    Ez olyan korlátja a cuccnak amivel az ember megtanul együtt élni főleg ha amúgy is simább a stílusa.

    De nyilván az már tök más ha késik is... Ilyen szinten nem központi kérdés az input lag? Pl ahogy a gamer egereknél is az egyik alapvető adat szokott lenni.

    Kicsit körülményesen tettem fel a kérdést. Első körben annyi érdekelne hogy mért-e már itt valaki kormány input lag-et és mennyi volt :)...?

    Van itt egyébként olyan aki szokott még LFS-ezni?

Új hozzászólás Aktív témák