Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cselt

    senior tag

    válasz kokoaliga #15020 üzenetére

    Szerintem teljesen korrekt hozzáállás. Szerintem még a postaköltséget se lenne kötelező nekik visszafizetni.
    Nézd meg bármelyik nagy áruházat, mikor fogják neked kifizetni a postaköltséget, amennyiért visszaküldöd nekik a hibás terméket? Tesco, Edigital, MediaMarkt? Hallottál ilyet, hogy megfizetnék?
    Az a baj, hogy a Logitech féle betelefonálok, hogy rosszul csillan a napfény a kormány peremén és már küldik is a másik kormányt dologgal az emberek kicsit átestek a ló túloldalára.

  • Joshi

    titán

    válasz kokoaliga #15020 üzenetére

    Osztom cselt nézetét sajnos a posta visszafizetés egyáltalán nem megszokott dolog. Most gariztatok az Ipon-os Thrustmaster TH8RS váltót és szó nem volt arról hogy nekem ingyen és bérmentve hoznák az új csere váltót. Küldjem el a saját költségemen Xezer forintért aztán ők majd megmondják hogy ez csereszavatos-e. Hozzáteszem hogy tegnap vettem át a cuccot és akár még a pénzemet is visszakérhetném de persze ettől még ők bevizsgálják hogy biztos rossz-e. Ez oké is csak nekem így már a váltó 44k+1,2k Pick Pack+Xezer visszapostába fájt amit magasról lesz@rnak. Lehet itt eléktelenkedni de ha neked a 0Ft-os csere nem jó akkor nem tudom hogy mi. :F A bosszúság az megmarad de nekem azon felül még anyagi kár is ért.
    Szerintem értékeld át ezt az egészet. :D

  • arty

    veterán

    válasz kokoaliga #15020 üzenetére

    Szar? Ez nem konstruktív. Írd meg, hogyan gondoltad, hogy az ő költségükön kijut a kormány, hogy cseréljék. Komolyan érdekelne, hogy 43 éves korodra miféle torz képed alakult ki a világ működéséről :D

    Tipp: "utazzon ide a Fana CEO és személyesen adjon egy uj kormányt + 1 millió dolláros csekket, fájdalomdíjként"

    Tipp2: "szarok rá, oldják meg"

    Tipp3, de ennek nem látom igazi esélyét: "Jogos, hiszen ha kint vettem nyilván kintre szól a garancia is, s ha be kell vinnem az üzletbe egy cuccot gariba, ott se küld elém taxit a cég... átgondoltam és belátom: tévedtem és a supportot majd az ügy lebonyolódása után ítélem meg, ésszel, belátással, a valódi érdemeik alapján."

    (#15024) Jack@l: "Garanciafutár náluk pont erre van."

    Csak azt ugye "előre" kifizeted. Tehát nincs ingyen. Pedig az nem nemzetközi díjas, hanem itthoni, töredékáron.

    De a Fanatec a szar, mert benyeli az ötszörösét. Szemetek! :(

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák