Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz hapakj #11 üzenetére

    1-2 millióért lehet jó win-es laptopot kapni hát köszi. Én 350 000-ért vettem a Macbook Air-t. Szerintem egész jól spóroltam
    350-ért? Használtat? Vagy most egy több évvel ezelőtt kiadott modellről beszélsz? Ilyent nyilván találunk PC-s vonalon is. Jómagam pont az ilyen modelleket támogatom. Csak ugye itt arról is szó volt milyen brutál a soc és prémium szegmens, akkor nyilván a legújabb szériákról van szó.
    Abban a hsz-ben mintha a Pro vonalat emlegeted volna. És az 1-2 millás... már ha egy felszerelt modellt veszel amit van is értelme használni.
    Bárkit megkérdezek tud-e hasonlóan kompakt csendes, esetleg fanless laptopot mutatni, mint amit a Macbook Pro-val vagy Macbook Airrel letesznek az asztalra, csak jön a hápogás, hogy igen, ez és ez a SoC már milyen jóóó, meg izé...... S miért kéne bármiről is meggyőznöd egyáltalán? Ez valami kényszer a többi emberben?
    Én már annak is örülnék ha leszállnál a magas lóról és eltudnád fogadni hogy az Apple világán túl is van élet. És nem csak ők tudnak értelmes elektronikai eszközöket gyártani.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák