Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz this is life #99122 üzenetére

    Waze , az ismerős kis csaj gyagya . Nem egy- ket napon múlik a boldogság,siker . Ha nincs jól pihi otthon , utána pedig vigyázzon magára , mert oltásra fertőződni nem biztos , hogy jó ómen .
    Az, én is kiakadtam először ezen. Persze milyenek a fiatalok! Megyek, kapok egy szurit, aztán megyek tovább dolgomra...egyébként elég normálisak, odafigyelnek maszkra mindig....de a múlt héten már befigyelt simán egy kis buli, gondolom nem először! De ez csak azért van így, mert még élnek! :Y Gondolom bő egy év alatt nem első buli az albiban. A hülyék....ahelyett, hogy kibírták volna bezárva a barátjával az albiban és akár mostanra már tök depisen jó esetben nem vetette volna ki magát az ablakon. Kevesen akarják ezt megérteni, de nem túlzottan érdemes a biológiát megerőszakolni hosszabb távon.

    Pedig sose szokott fájni , biztos tele van káposzta lével , igy aztán nem üres , nincs oka fájni .

    Ezt tuti Laca ihlette! :D Két nap után én sem észleltem semmi jelét a szurinak, addig se volt vészes, max szokatlan érzésként éltem meg. Nekem szokott azért fájni egy-kéthavonta kicsit a fejem, de teljesen más, mint a szuri utáni. Ez a második is kb ugyanúgy alakul eddig.

    Egyébként kár, hogy engem nem kérdeztek meg már megint ezek a csajnépek, mert akkor simán az oroszt javasoltam volna. :N

    eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák