Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syberia

    veterán

    válasz Ezekiell #74991 üzenetére

    Attól hogy egy munkatársuk ezt hangsúlyozta még nem feltétlenül igaz. Azt sem állítom hogy a Pfizer miatt lett a tesztjük pozitív, de korrektebb lett volna részemről ha beleírom a nyilatkozatot is.
    A linkelt weboldal rendes impresszummal rendelkezik, tudomásom szerint az nem tiltott tartalom. Mitől sugalmazás egy kiemelt nemzetközi figyelmet kapó ország oltási programjával foglalkozó tudósítás linkelése? :F

    (#74992) Parci: Ha kétséges esetekre derül fény, akkor arra szerintem fontos felhívni a figyelmet. Talán túlságosan negatív fényben látom a történetet, nagyon remélem hogy a többség számára biztonságosnak és sikeresnek bizonyul az oltási program világszerte.

    [ Szerkesztve ]

    https://howbad.info/

  • t72killer

    titán

    válasz Ezekiell #74991 üzenetére

    Ha nem is közvetlenül, de pszichológiailag okozhatta a bajt az oltás: szuri be, instant szupermennek képzeljük magunkat és az első útbaeső nővérke bedöntése után irány egy rögtönzött családi buli? Közben a valóság, hogy hősünk rendelkezik mondjuk 50% védettséggel.

    #74992: szvsz épp amiatt tanulságos, amit leírtam. Ja a haláleset viszont kicsit aggasztó, mivel az járja, hogy aki oltás mellett mégis elkapja ezt a sz.rt, annál lényegesen enyhébb lefolyású lesz a történet. Nem tudom mekkora otthonról van szó, esélyes, h oltás nélkül sokkal csúnyább lett volna a kép. Az olaszoknál-spanyoloknál amikor ez betört egy otthonba, akkor nem 1-2 halottat hagyott maga után:(

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák