Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz syberia #118287 üzenetére

    Köszi Iver-Man, igazán elmés megfejtés.
    Nem az.

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz syberia #118287 üzenetére

    #1: Én régi speckó kettővel is jól elleszek idén tavasszal :P - és erősen valószínű, hogy a booster-nyomatás mellett a régi dupladózisból származó sejtes védelem elég a belső szervekben lassan szaporodó omikron ellen

    #2: továbbra is azt képzeled, hogy rettegnénk az oltatlanoktól: nem, ti hozzátok a natúr boostert a konyhára. Ami viszont nem járja, hogy utána a fogorvostól dietetikusig minden eü-st besoroznak miattatok és pl eg, stroke-os lemarad a rehabjáról, tudtán kívül emlőrákos a szűrésről. Szóval ha nem kell évi 1-3 ampullányi, darabonként <50$ tudomány, akkor talicskányi se kelljen, 500x-os direkt költséglenyomattal és kapacitásparazitizmussal.

    #3: öv nem bekötése nem büntetendő?

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Asbee

    veterán

    válasz syberia #118287 üzenetére

    Mekkora poén, azta. Iverrel mi a helyzet? Nagy a hallgatás mostanában. Twitteren már nem megy? Indiában is látom szuperül bevált, csak közel fél millió ember életét nem tudta megmenteni, ami az ottani viszonyokat tekintve kb duplája lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • -Skylake-

    addikt

    válasz syberia #118287 üzenetére

    En egyebkent nem rettegek a jarvanytol, amint lehetett beoltattam magam (mert a tudomanyban viszont hiszek), sosem rettegtem "hogy jajjajj elkapom mi lesz".
    .
    Az viszont oszinte rettegessel tolt el, hogy az elmult 1,5-2 ev milyen kristalytisztan ravilagitott arra a tenyre (amit egyebkent termeszetesen elotte is tudtam, csak nem volt ennyire az arcomba tolva) hogy milyen kikurt idiotakkal vagyok korulveve. Sokkal, de sokkal jobban felek toletetek, mint akarmelyik virustol, felek hogy egyszer ti lesztek a fonokeim/beosztottaim, felek hogy ti fogjatok tanitani a gyerekekmet az iskolakban, felek hogy ti vezetitek a buszt amin ulok. Ezt most igy nem konkretan erre a posztra, csak mostmar gondoltam megirom hogy tiszta legyen a nezopontom. Egyszerre tartom egyebkent lenyugozonek (ezt vedd boknak, keves dolgot tartok annak) es valami szurrealisan borzasztonak egyebkent, hogy hogy lehet a mai vilagbam tulelni annak aki ennyire egyszeru. Ul a kis asztalnal, zabalja a kaposztat es szarik a vilagra, mindenki hulye de o, o baszki helikopter, o jobban tudja. KATEGORIKUSAN vonja ki magat a teljes kornyezetebol, de mellette azert mindent is jobban tud (en meg belehalok, hogy valamit annyira meg tudjak ismerni hogy masoknal jobban tudjam, erted...). Itt persze nem netto rolad beszeltem, de felelmetes vagy te is. Olyan egyszeruek vagytok mint egy facsipesz, mar mar kellemetlen annyira. Alapveto osszefuggeseket sem tudtok erzelmezni, szamolni egyertelmuen nem tudtok, de mindezen tul amit a legdurvabban nem tudtok, az az erveles. Azt meg egyikotok sem tudott itt a 2 ev alatt, ott fogy el mindig, de mindig a tudomany.
    .
    Mondok egy egyszerut, hatha 2022 meg a jezuska nekem meghozza azt az ajcsit, hogy LEGALABB EGY VALAKI le tud folytatni egy vitat kozuletek:
    Addig, ameddig csak egy (egyetlen egy) emberrel tobb halt meg 100 oltotlanbol mint 100 oltottbol, addig az oltas a hatekonyabb.
    Na, magyarazd meg kerlek, hogy miert tevedek.
    Hogy biztosan erted : ameddig 1millio oltottbol 997.867 ember meghal, de 1millio oltotlanbol 997.868 , akkor az oltas jobb. Mindegy, hogy a kis lelketek mit gondol, egyreszt mindegy mert matematikailag tevedtek, masreszt mindegy mert fogalmatok nincsen rola, semmihez, de a vilagon semmihez nem ertetek a temaval kapcsolatban amire szukseg lenne a relevans velemeny kialakitasahoz. En sem, csak en ezt elfogadom es tudomasul veszem, hogy az a tobb 10ezer/100ezer orvos ert hozza helyettem. Disznotvagni sem tudok, de ezt is tudomasul veszem aztan ha kell egy alkatresze az allatnak elmegyek aztan megveszem attol, aki ert hozza es meg tudta csinalni. Ti azok vagytok akik nem mennek henteshez, mert az az orsog maga, de disznotvagni sem tudtok es fogtok tudni soha. GG.
    .
    En konkretan azert sirom vissza 2019/2020-at, mert ti sokkal nagyobb takarasban voltatok mint most, sokkal kevesbe tudtatok hangosak lenni. Szarok en a maszkra, nem a maszkot felvenni kenyelmetlen 20 percre a
    boltba, a maradek 23h40m a kellemetlen, amikor megfogok barmit amibe van aram es OMLIK a szemembe a szar es az ostobak teljesen vegtelen (teljesen_vegtelen) tomege. Na, az a rossz, nem a parasodo szemuveg.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák