Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz radi8tor #112302 üzenetére

    "Ezt már megint nem értem. Miért ellenpont az hogy ugyanolyan vaxxer oldalak tartalmát osztod meg a fórumon?"
    Elmagyarázom:
    Azért, hogy legalább valahol mélyen belül elgondolkodjanak azok, akik a totál bullshitet osztják, hogy miért van az, hogy akikkel egy véleményen vannak covid kérdésben , túlnyomórészt igazi kretének, ugyan úgy hisznek abban, hogy az 5G az halálsugár, hogy mágneses grafénoxid van a vakcinában, hogy chemtraillel szórják a népet, mint abban, hogy a vakcinák feleslegesek, vagy hogy nincs szükség maszkra, lezárásra, kötelező EÜ oltásra, minden orvos, és szakember összejátszik egy háttérhatalmi játszmában...
    Ha például én totálisan meg lennék győződve róla, hogy a hold bizony sajból van, és 1000 emberből 20 - 50 vagy akár 100 ugyan ezt gondolná, propagálná, mint én, majd azt látnám, hogy annak a 20 - 50 vagy 100 embernek, aki egy véleményen van velem, 80%-a szellemi fogyatékos, szektás, vagy éppen híveket gyűjtő populista politikus, és túlnyomórészt abban is hisznek ezek az emberek, hogy a fogtündér, és a mikulás létezik + kemencét fűt a pók, abban sülnek a cipók.... megfordulna a fejemben, hogy "lehet, hogy a rossz oldalon vagyok?".

    Az óhajom akkor teljesülne, ha az ideküldött betegekért cserébe vinnék mondjuk Pócsot, Lenkeit, Tamasit, Fótizst, Gödényt, + még vagy 45 Aw véleményvezért.

    [ Szerkesztve ]

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák