Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz td #3104 üzenetére

    Hja:
    X@r!
    Harc és stratégia: a himaláján könnyen át lehet kelni tankkal. A parancsnokságok csak akkor képesek a csapatok hatékonyságát segiteni, ha a harcoló hadtestben vannak. Kizárolag az éppen harcban álló csapatokat tudod bevagonirozni és áttelepiteni/stratégiai mozgatás/, de azt akár a szahara közepén is!
    Gazdaság: a világ olajtermelésének többsége széncseppfolyositásból származik, csehszlovákiának szlovákia volt a gazdasági motorja. Kina nyersanyagkincse kb. olaszországéval egyenlő, embertömege alig több mint a szovjetuniónak. Nagy-Britanniát nem lehet a legteljesebb blokáddal sem hátráltatni, és az elvesztett szállitóhajókapacitást sem próbálja pótolni.
    Politika: Miközben a magyarokkal éppen a felvidéket szabaditottam fel a csehektől, a lengyelek megtámadtak/a románok meg a szerbek csak vártak a sorukra!/. Osztrák-Német szövetség esetén nincs anschluss. Ha a szövetségesekkel felszabaditod Lengyelországot, és a szovjetunió már megadta magát a németeknek, akkor is arrébb tolják Lengyelországot a szovjetunió javára. A magyarokkal nem szabadithattam fel úgy Jugoszláviát, hogy a temesvidéket megtartsam/hol lett volna akkor még horvátország/ A második világháború eseményei kizárolagosan a történelmi időpontban történhetnek meg.
    Történelmi vezetők: Az angolszászok bővelkednek a von Mainstein kaliberü tiszetekben. A tisztek békeidőben is hullanak mint a legyek/patch nélkül/. Simán ki is lehet belőlük fogyni, nem generál újakat.
    A szovjetunió kémhálózata csak annyira hatékony, mint a szövetségeseké. A MÁVAG-nak nem volt profilja a mechanika.
    Az ai(?) szinte össze-vissza csinál mindent. De mondjuk a humán játékosok is...

    Kipróbáltam a brigád néhány játékát, kvázi mindre érvényes, hogy nagyot akartunk fingani és besz@rás lett a vége.

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák