Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz viharhozo #55186 üzenetére

    Igen, igazad van. Én is most olvastam hogy a MU 30millát kínált, és rájött a Bayern hogy nekik is kell és nincs konkrét összeg de elvileg ráajánlottak a MU-ra.

    Én ennek örülök, hátha kicsit feljebb viszi az árát... Mondjuk ez még mindig kevés Luiz árához képest pedig szerintem nincs sok különbség Luiz javára max csak annyi, hogy hát ugye nem mindegy hogy valaki a Rómából vagy a Chelsea-től igazol máshova....

    Mellesleg azon a véleményen vagyok, hogy Benatia-nak jobb lenne a United-nél. Nem szeretem a ManUtd-t, és a Bayerntől sem vagyok hasra esve Guardiola-t meg végképp semmire sem tartom, és így pártatlanul nekem az szimpatikusabb ami jelenleg a United-nél alakul.
    De ha már mennie kell, szívesen látnám Chelsea mezben is, számomra az lenne talán a legjobb. De az az egy biztos, hogy azoknak a játékosoknak a pályafutását, akik sokat tettek a Róma sikereiért bármelyik csapatnál tovább követem. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák