Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BenHans #128362 üzenetére

    Meg azért legyünk őszinték, bármekkora ász is egy védő (minden elismerésem VVD-é) de az ezen a poszton játszóknak nem szoktak aranylabdát adni. Sajnos ez tény (ahogy kapus se kapja). Én is sajnálom hogy ez van de a mai fociban azokat sztárolják igazán akik a gólokat szerzik. A focit gólra játsszák, gólokról szól az egész így rivaldafényben az ezeket szerzők vannak.
    Ehhez képest az eredményt nézve így is hihetetlen szoros volt ez a Messi - VVD párharc ami a liverpoolit dícséri (a fentiek fényében különösen).

    Més que un club!

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #128362 üzenetére

    Hirtelen megváltozott mindenki nézőpontja erről, de amikor az edző megérkezett még mindenki azt mondta, hogy hosszú évek után talán most lesz a legnagyobb esély felzárkózniuk a top4-hez, de kizárt hogy a Dortmund szintjét elérjék (én is csak ennyiben bíztam, ilyen teljesítményről álmodni sem mertem volna), még csodálkoztak is sokan, hogy miért ment el abba a posványba, amikor sokkal jobb klubokhoz is mehetett volna. Első BL szezonjában meg ilyen Sevillákat is eléfogtak itt a topikban is, amikor mentek a nagy power rankingek, vissza lehet nézni.

    Vidic is korszakos védő volt, bár akkoriban még nem mértek ilyen szinten teljesítményt, így Kele úr ezt nem tudhatja számokkal alátámasztani.

    Egyébként a védők teljesítményének megítélése statisztikából egy nagyon ingoványos talaj, mert azok alapján hiszitek vagy nem Lovren a világ egyik legjobb védője :D arról nem szól a fáma, hogy egy támadást úgy védekezik le, hogy először alászalad a labdának, aztán nem tisztáz, aztán szarul helyezkedik ezzel a saját csapattársát is megzavarva, aztán a beadást nem ugrik fel kifejelni és a támadó gólt szerez belőle. És ilyenkor behúzzák neki strigulát, hogy 0 defensive error, miközben 4x hibázott egyetlen támadás alatt :D

    (#128369) NyxNyxNyx - Mahrez is top10-es :DDD :D :DDD btw, a Lewa aranylabdakövetelőkről annyit, hogy Immobilenek konkrétan jobb G+A/90 mutatója van, úgyhogy bele kell húznia :P

Új hozzászólás Aktív témák