Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz #16514048 #111932 üzenetére

    gondolom azért említette őket, mert az igazolásukkor posztjukon rekorderek voltak átigazolási összegben (bár azóta szerintem Kepa beelőzte Alissont, nem emlékszem mennyiért vették)

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

  • Datsyuk

    aktív tag

    válasz #16514048 #111932 üzenetére

    Én is elkülönítenék 2 témát.

    Puzsér: Számomra az az ember egy vicc. Egy valamit tud, fröcsögni. Értékelhetetlen amit mond. Sorry, de tényleg csak azért mond valamit, hogy provokáljon.
    Mint most ezzel a Juve elvesztette az identitását sztorival.

    Juve: Én komolyan nem is értem az embereket. Milyen identitás vesztés? Komplett hülyeségnek tartom.
    A Juve leszerződtette a mai futball 2 legjobb korszakos játékosából az egyiket. Akit bármelyik csapat szívesen látna a sorai között. Nyílván nem mellékesen jön ezzel még X divat szurkoló, meg plusz bevétel és most mindenki hasznot akar húzni a Ronaldo fenoménból. Ez van, ilyen a világ.

    Ettől függetlenül jelenleg a legjobb focistát sikerült megszerezniük. Azért, hogy végre legyen BL trófeájuk.
    Azt hiszem 7x egymás után nyerték meg a bajnoki címet....nem lehet más cél mint a BL. Ahhoz pedig változtatni kell mert voltak már közel de elbuktak. Nem mellékesen pont ez a srác volt az oka annak, hogy nem ők nyertek vagy jutottak tovább (meg a bíró, de ez most hagyjuk).
    Nincs itt identitás vesztés, csak irigység és Ronaldó haterek. Média színjáték az egész.
    És ezt úgy mondom, hogy nekem mindig is Messi volt a jobb focista (Ő az ősi zseniális tehetség amit nem lehet tanítani).
    De el kell ismerni, hogy Ronaldo góllövésre született, céltudatos, profi, nagyon keményen dolgozik. Ezért lehet egy lapon említeni a legnagyobbak között.
    Az a klub akinek van lehetősége leszerződtetni Messit, Ronaldot, Pelét, Maradonát vagy Cruijff-ot de nem teszi, az egy idióta :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák