Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csontraket

    tag

    Sziasztok a segítségetek kérném! Lehet karácsonyra megajándékoznám magam egy gamer fejessel viszont tényleg nem tudom melyik lenne a legjobb választás :( a keret 10k és 25k között lenne. Persze ha lehet törekednék hogy a lehető legolcsóbban megússzam,de az elsődleges hogy játékra és filmezésre,zenehallgatásra is tökéletes megoldás legyen egyben! Strapabíró legyen és ha lehet 5.1-es virtuális hatást is tudjon. Legalább 2-3 évre terveznék vele olyan kéne.

    Válaszotok előre is köszi!

    UI: eddig ami a legjobban megfogott az a CORSAIR Vengeance 1400 (amúgy is corsair fanatikus vagyok) viszont nem találtam nagyon véleményeket róla :(

    [ Szerkesztve ]

  • csontraket

    tag

    válasz Reven23 #15414 üzenetére

    Én csalódtam a Cloud-ban most vettem és mindössze 5 nap használat után elkezdett recsegni a jobb hangszórója(csak egy bizonyos mély hangnál recseg) egy Asus Xonar DX-el használom. Most megy vissza gariba de nem csak e miatt csalódtam benne ugyanis haverom is vett egy cloud-ot régebben mint én neki 5 hónap után ment ugyanígy tönkre a jobb hangszórója most ő is gariztatja. Egy szó mint száz úgy tűnik nem igazán strapabírók benne a hangszórók...(pedig az 5 nap alatt is kímélve használtam nem max hangerőn(kb a negyedére tekerve használtam) ráadásul nem full basszussal) szóval eléggé fel vagyok háborodva...Ezen kívül tényleg látszik és érződik rajta hogy minőséginek szánták de úgy tűnik mégsem az :W
    aki hosszú távra tervez annak semmiképp nem ajánlanám(én is azért vettem ilyen drága fejes meg hogy sokáig bírja)

Új hozzászólás Aktív témák