Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    Csak, hogy pár szót szóljak (hátha valakinek hasznos lehet): A G430-hoz képest nem sokkal drágább (sőt, talán még olcsóbb is néhány helyen), de azt elsőre megtudom mondani, hogy melyik a minőségibb. A térhangzással még barátkozok, G430-hoz képest gyengébbnek érzem, bár a beállításokkal még így is barátkozok. Filmek alatt a virtuális 7.1-el nagyon élvezetes, oda-vissza vagyok. A hang nagyon rendben van.. A G430 nagyon tompa, lapos hangú ehhez képest. Mondhatni unalmas.. A Cloud meg.. pff. Mint ami életre kel hozzá képest. Annyira rendben vannak a hangok, hogy az hihetetlen. Életemben először gondolkodtam azon, hogy nem is nyúlok az EQ beállításokhoz. Zenét hallgatva szoktam egy kicsit adni a basszusra, de én amúgy is szeretem azt, ha dübörög a zene, ezen kívül itt sem állítok semmit. Zene hallgatás is ezerszer jobb, tisztább.. Szóval hangra nálam nagyon 10/10 , és ez még csak alaplapi hangkártya. A mikrofonját nem hallottam még, haverok szerint vissza adja az eredeti hangomat, de azért nem egy stúdió minőség, mindenesetre jobb, mint az eddigi mikrofonjaim bármelyike. A fülpárnákat, kábeleket nagyon bírom. Marha jó, hogy a kábel hosszabbító szövettel van borítva, a szövet fülpárna is 100x jobb, mint a G430-é. A bőrt is próbáltam, szerintem az is teljesen rendben van, de egyenlőre szövettel használom. Maga a kényelem az, ami a legjobban odab@sz szerintem. Azt hittem, hogy kicsi lesz a füles, pedig nem.. pont jó, sőt! A külső zajokat is úgy kizárja, hogy sokszor azt sem tudom, mi folyik mögöttem a háttérben. A dizájn pedig teljesen más, mint képeken. Nagyon szép, sőt.. irgalmatlan! Fekete-piros színben van, de ez valami gyönyörű. :DD Az anyaghasználat is maximálisan odavág. Annyival masszívabb és jobb, mint a Logitechemé.. én nagyon örülök, hogy megrendeltem viszont bánom, hogy korábban a G430-at vettem meg, és nem kapásból ezt. :DDD Tényleg, egyedül a térhangzás az, ami fura és talán egy kicsit negatív tapasztalat, de szerintem ezzel is sikerül megbarátkoznom. :))

    Köszönöm szépen az ajánlást, minden ismerősömnek ajánlani fogom, aki ilyen áron keres headsetet! :C

Új hozzászólás Aktív témák