Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabibara27

    tag

    válasz #48613632 #3544 üzenetére

    Szia.

    Hát az tény és való, hogy egy - két nap alatt nem lehet beégetni és nálam is hat hónapig tartot.
    Az irodám várótermében ment napközben egy promóciós film. Amikor már zavaró volt csörögtem telefonon és garanciában hozták a másikat. Kicsomagolás és beüzemelés után, azonnal sistergett a hangszóró úgy, hogy le volt némítva a TV. Ha felvetted a hangot, akkor a zaj is erősödött. Így indultunk neki és kb. 1 hónap után csúnyán elkezdett villogni. Mondjuk másfél hónap. Amikor beszéltem az üzlettel, már nem akartak rámtukmálni másik Panát, hanem egy Samut hoztak. Azt mondták, hogy most ezt viszik a vásárlók és ez jó. Míg elismerték, hogy a Panából sok reklamációjuk és cseréjük volt. A Samunak nem égett be a képe hason körülmények között, hanem szimplán kétszer nem kapcsolt be.
    Ezután letettem róla, hogy cikizzenek az ügyfelek és vettem egy LG-t amit először otthon próbáltam ki és azóta is a nappalimban van. Egy másik pedig az irodámban.

    Eddig semmi gond velük. kop, kop, kop :)

    Szóval nekem mindegy, hogy ki mit vesz és mire van pénze. Én csak megosztottam , hogy hogy jártam három plazmával is.

    Üdv

    "Nincs végzet, csak ha bevégzed."

Új hozzászólás Aktív témák