Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Safi006

    újonc

    Sziasztok,

    Előre is megköszönve minden hozzászólást, a következőkben szeretném kérni a segítségeteket.
    Mint többen, én is TV vásárlás előtt állok. :K

    Első körben kicsit dilemmáztam hogy LED vagy Plazma. Ez leginkább abból adódik, hogy a TV nézési szokásaink elég vegyesek. Nagyrészt sima TV nézés, de ahol igazán fontos lenne a TV tudása, filmek, sportközvetítések, szintén előfordulnak és ezeken a téren véleményem szerint a plazma többet tud adni látványban.

    Hosszas gondolkodás után, mivel tényleg elég vegyes a használat, inkább a LED mellett tettem le a voksomat.

    Egy ideje olvasom a fórumot, keresem a teszteket és járom az üzleteket. Ezek alapján most úgy érzem, hogy az ideális megoldás a Samsung 55F6500 lehetne. Méretben, árban, tudásban (full HD, real100Hz, 3D, Smart) megfelelő, de mielőtt végleg lecsapnék egyre, szeretném egy végső tesztnek alávetni, és hogy végre erre is rátérjek, ebben kérnék némi segítséget.

    Ahogy említettem, filmeket, sportközvetítéseket is szeretnék nézni rajta, és szeretném megtudni, hogy ezen a téren mit is nyújt ez a Samu. Kerestem, de sajnos egyenlőre nem találtam elsősorban ezekre a felhasználási területekre vonatkozó beállítási javaslatokat, melyekkel egy bamutatóteremben kipróbálhatnám a készüléket. Ha van bárki, aki tud ilyet, nagyon megköszönném, ha megírná. :R

    Illetve valahol olvastam, hogy a 6500-ös nem edge led-es, hanem direkt led technológiát alkalmaz. Ezt meg tudná erősíteni valaki? Vagy cáfolni akár...

    Esetleg ha hasonló árkategóriában, akár kicst drágábban (+20-30eFt) valakinek van jobb ötlete, ne tartsa magában. :)

    Köszi
    Safi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák