Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egyfeco

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Hosszas vacilálás után a Samsung UE32D5500 LED Televízió mellett döntöttem, mondván ez 100 Hz, már D szériás és rengeteg jól hangzó kütyü van benne és mindenhol azt olvastam, hogy a Samsung a legjobb.

    Azonban most vettem csak észre, hogy a válaszidő adata (9 ms) és a fényereje (300 cd) elég rossz a többi, hasonló kategóriás tv mellett. Bár azt észrevettem, hogy a Samsung tv-k e két adata általában rosszabb, mint más márkák azonos kategóriájú tv-je.

    Kompenzálja valami a Samsung, illetve hát konkrétan e típus esetében a két rossz adatot, vagy rosszul választottam? Jobb választás lett volna mondjuk a Philips 32PFL6606H LED televízió, ami ugyanúgy 100 Hz, és a válaszideje 2 ms, a fényerő pedig 400 cd, de régebbi modell? 5000 Ft-al még olcsóbb is.

    Ha van a kategóriában esetleg más javaslat, azt is szívesen veszem. Sürgősen kéne a válasz, mert 8 napon belül veszik csak vissza a tv-t, ha azt javasoljátok, szakértőim.

    Üdv: Egyfeco

    UI: Kérlek vesgyétek a választásnál azt is figyelembe, hogy az általam választott Samsung tv garanciaideje 5 év, minden más tv esetében ez 2 év szokott lenni.

Új hozzászólás Aktív témák