Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsi kecske

    tag

    válasz Mankó #5868 üzenetére

    Hát igen, én is az 55"ra szavazok, mert ahogy nézegettem az az 50" és az 55" között kb 10-20 ezer Ft különbségek vannak.. sztem marad a 6800, mert a 7000es ből az 55" már 450k körül lenne, az meg kb az autóm ára :D

    Csajomat a múltkor nézegetés közben lebeszélte az Euronicses csávó, hogy áh 3-3,5Mre nem kell a 46"nál nagyobb, mert csak ugrál a szemed és nézhetetlen.. ezért ő köti az ebet, hogy nem kell venni 350ezerért ekkora baszom nagy TV-t :D

    Apám aki kicsit hozzáértőbb, már nem zárkózott el az ötlettől, majd jön hozzám meccset nézni 3Dben :D

    Tehát a végső konklúzió.. a 7000esnek nagyon csábító a smart evoja, meg hogy kamera, meg mozgás+hangvez + local dimming, de 450k tényleg rengeteg egy TV-ért.. annyira azért nem keresek jól, sajna nem engedhetem meg most magamnak, hogy 400-600k ért vegyek tv-t lakásfelújítás után :(

    6500Vs6800 marad, majd vhol megnézem a 2tv közti képkülönbséget és aszerint döntök.. már az a csajommal kell leharcolnom, hogy azt a 46"-t növeljük megy egy kb 10"-lal :D

    Olvasgattam azt is, hogy október novemberben lemennek a TV-k árai.. esetleg karácsonyi akció vagy hasonlót érdemes kivárni..
    kérdés, hogy mi lesz ha pl az általam kiválasztott UE55F6800 nem lesz sehol sem akcióban? :D Akkor 2 hónapig marad a 100centis tv-s filmnézés meg a 3D mozi :D

    Üdv,
    Kardi

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

Új hozzászólás Aktív témák