Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wikoo

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy Thonet & Vander Vertrag BT 2.0 hangfalam ami sajnos megnyekkent..
    Power és bt kapcsolat visszajelző vibrálva világít, bekapcsolás után 1-2 secig ad hangot, utána semmi.
    Van ötlete valakinek hogy hova tudom vinni javítani? Akit eddig találtam nem foglalkozik ilyen cuccal (nekik belépő).
    Szívesen megjavíttatnám, 60 ropi egy ilyen. :(

    Békesség, boldogság! x)

  • Wikoo

    aktív tag

    Sziasztok.
    Sajnos úgy néz ki le kell váltanom a Thonet & Vander Vertrag BT 2.0 hangfalam, mert bedeglett.
    Amik keddig felmerültek:
    Edifier R1280DB 2.0 31 000ft
    Edifier R1700BTs 2.0 34 000ft
    Edifier R1700BT 2.0 29 000ft

    Fórumon utánaolvastam mind a 3 nak, annyi találat jött ki meg kinek mi jött be hogy teljesen elvesztem...

    70% ban zenehallgatás lenne a cél, komolyzenétől a goáig minden. Azt szeretem ha kiegyensújozott a hang, ne menjen el nagyon valamelyik irányba.. Kapcsolat mindenféleképpen bluetooth keresztül menne, jó lenne ha ez nem rontaná a minőséget. Árban a különbség ezek között nem számottevő..

    Thonet & Vander is lehetne, csak jóval húzósabb, és miután a vertag behalt, utánanéztem és az elektronikáját sokan szidják a uccnak sajnos, de én szerettem a Vertrag-omat. Meg mintha a AptX nem lenen a T&V ogba és akkor vissza van fogva az egész cucc?

    Thonet & Vander Kürbis Cinema bt 49 000ft
    Thonet & Vander Hoch BT 2.0 57 000ft
    de akkor már gondolom jobban járnék egy
    Edifier R2750DB vel 60 000ft ért..

    25 négyzetméteres térre kell a cucc, és szinte sosem volt kevés a vertag, gondolom az utóbbi akkor túllövés lenne? Vagy annyival jobb a hangzás is? R2750DB től azért félek mert ritkán de előfordul hogy 1m re van csak a hangszóró.
    Kicsit elvesztem.... :(((

    Békesség, boldogság! x)

Új hozzászólás Aktív témák