Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    válasz rhrhm #7026 üzenetére

    35k-ért az MX5021 ? :O Szerintem repülj rá, főleg, ha új...hol találtad ?

    Creative sem rossz, de a megbízhatóság már más kérdés...az Altecemet mocskosul megkínoztam, elvittem magammal az összes albiba, utazott már repülőgépen (ahol azért nem éppen kesztyűs kézzel bántak a poggyászokkal), használtam fesztiválon sátras terület hangosításra, ahol véletlenül (igaz, szerencsére áramtalanítva) kint maradt az esőben, tiszta víz + sár lett és a mai napig kb. tökéletes, kontakt hiba sosincs (ha lenne is, röhögve ki lehet cserélni a kábelt, nem rögzített), egyedül a folyamatos teljes hangerőn üvöltéstől gyengülhetett kicsit a hangzása, mert úgy tűnik, a jobb szatellit már nem szól olyan hangosan, mint a bal, de mondták, hogy valószínűleg csak újra kell tekercseltetni.

    Szóval 35-ért az ajándék, de ha teheted, előtte hallgasd meg...azt a vételt nem fogod megbánni ! :)

    Mindazonáltal ne valami integrált alaplapi hangchippel használd, úgy közel sem hozza azt, mint mondjuk egy jobb X-Fi kártyán.

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák