Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz cOxeR #30366 üzenetére

    Bocs, új hsz akart lenni.

    JBL LSR-ről néhány tapasztalat: a basszus állítás a közepeket (150Hz-300Hz) birizgálja, átalakul szárazabb Prodipe Pro 5 szerűvé a hangzás, amivel nincs baj, szóval ha olyan kedvem van, akkor ilyet is hallgathatok :) A magas frekvenciát nem kapcsolgattam. 20-25cm távolságig ugyanúgy sistereg, akárhova tekerem a hátulján a hangerőt :) A tere az ajánlott egyenlő háromszög beállítással (2m-es távolságok) nagyon jó még rosszabb akusztikával is. Ha tapsoltam fémesen visszhangzott a szoba, ma pakoltam be csomó cuccot, már sokkal jobbak a taps utáni dolgok, de nem tudtam meghallgatni még az eredményt. Szóval így is volt mélység, olyan sacc 3-4m, de csak hátrafele, előrefele érdekes bajok vannak - csak középen rosszak -, széltében olyan 3-4m, magasságilag meg 2-3m :) Ami alap, hogy a középen lévő hangok full középről szólnak és a középtől kicsit jobbra vagy balra levő hangok pozicionálása is simán meg van, ahogy írtam az előrébb lévő közeptájékkal és még az alulról jövő hangokkal van kisebb probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák