Hirdetés

Aktív témák

  • Istenátka81

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Nemrég vettem egy ZTE Kis Plus készüléket,és nagy "meglepetést" okozott azzal,hogy sehol nem találtam a Root-ról és a Recovery telepítésről információt.
    Hogy benneteket ettől megkíméljelek,megosztom veletek,hogy is kell!

    Töltsd le ezeket!

    1.Driver [link]
    2.Fastboot [link]
    3.Recovery [link]
    4.Su [link]
    5 Superuser [link]

    1. Telepítsd a drivert
    2. A letöltött ADB Fastboot mapát csomagold ki a C: meghajtó gyökerébe.
    3. Letöltött recovery-clockwork-4.0.1.5s-zte-kis-plus.img másold a ADB Fastboot könyvtárba
    4. su-bin-3.1.1-arm-signed.zip-et és Superuser-3.1.3-arm-signed.zip-et pedig másoljuk az SD-kártya gyökerébe.

    Ha mindez megvan,lássunk neki!!!
    Gondolom ez a rész már mindenkinek menni fog,,de ha mégsem,,priviben tudok segíteni!
    Csak a parancsokat írom sorba!
    Készüléket kössük össze a Pc-vel (Nem USB-Tár mód)
    1.c:\adb".
    2.( adb reboot bootloader )újra fog indulni a készülék Bootloader módban.
    3 ( fastboot flash recovery recovery-clockwork-4.0.1.5s-zte-kis-plus.img )ezzzel másoltuk a készülékre a recovery menüt.
    4 ( fastboot reboot )Újraindul.

    Ha újraindult,kapcsoljuk ki a készüléket,utána a Le hangerőgomb nyomvatartása mellett,nyomjuk meg a bekapcs gombot és kb 5mp-ig el se engedjük egyiket sem.
    Láss csodát ott lesz a Recovery menü,,és már telepítheted a sd-re másolt su-bin-3.1.1-arm-signed.zip-et aztán a Superuser-3.1.3-arm-signed.zip-et!
    Reboot!

    Mielőtt bármihez kezdenél,,csinálj egy Backupot!!!

    Mindenki csak saját felelőségére csinálja,az elrontott készülékekért felelőséget nem vállalok!!!

    [ Szerkesztve ]

    Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

Aktív témák