Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xSide

    őstag

    válasz TRob1 #19388 üzenetére

    Ez most azt teszi, és nem vagyok hülye hozz, fordítottam eleget, full wipe megvolt sőt tpt-vel indultam mert májkrém volt fenn:)
    Tudom rossz a telóm vigyem szervízbe:D
    Bruhaha...
    Inkább alapból nem megy, SZ@R a rom nem? Ezt nehéz elhinni és beismerni??

    Trob1 ismersz én sem hagyom magam, mint te és poénkodok ha kell:D
    Ma ez most rossz poén lenne, felrakom újra hátha tényleg én qrtäm el vmit, de kétlem és akkor jöhet a blade-blade közti perpatvar...

    ui, mert szerkesztetted most ennél a fixen fixált akárminél nekem is forrósodik, akkor mi újság??

    Látom a képed, illetve nem a tiéd mert 22 colba nem fér bele (értsd jól), és nem vagyok okoska csak átlag user aki most épp felrakott egy stabilnak mondott cm-et bízva abban talán ez lesz a tökéletes új teló megvételéig:)

    A hsz-t nem én duplázom, hanem mondjuk az op mini vagy az új cm esetleg a tré hálózatom, mert jelenleg nincs wifi-m...

    Szerk sokadszorra:
    - tévedsz, örömmel ugrottam neki mert meguntam a 'fapadosságot' a sok nightly és rc utáni próbálgatással....
    - soha nem írtam le cm-et, úgy ahogyan Ti álltatok hozzánk, pedig szerencsére nem vagyunk egyformák (még ha egyforma büdös is a kitevőnk), hogy fikázzunk mindent

    Egyébként ha mindenki kipróbálna mindent lehet egyszerűbb lenne a helyzet, mint egyrészről nyilatkozni bármelyikről:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák