Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RepeatSector

    senior tag

    válasz _NCT #14623 üzenetére

    nekem volt már mind2 a kezemben, a gt540 kicsit fura volt, android 2.1 alap rommal láttam, gördülékeny volt, de a blade is ugyanilyen gördülékeny mint ez.
    GPS miatt panaszkodik uncsim hogy eléggé furcsa dolgokat csinál

    Programok tekintetében amiket láttam azok elég jól futottak mind2-n, ha az árat is figyelembe vesszük akkor a blade kicsit olcsóbb is, és még többet is tud

    "The tail of the snake is in it's teeth tonight"

  • #19617792

    törölt tag

    válasz _NCT #14623 üzenetére

    "Viszont én úgy hallottam, hogy sok még ez egy picit a telefonnak. Mármint használat közben akad, videók sem valami jó sebességűek, és ez a proci ehhez a kijelzőhöz kicsit karcsú."

    A gyári ROM-mal nem kifejezetten lassú a telefon (sőt, szerintem egész fürge), csak az animációk döcögnek itt-ott. Moddolt ROM-mal (Az UI hw-s gyorsítását bekapcsolva) gyorsabb, élménydúsabb.

    "Valóban ütné a Gt540-et minden téren, viszont mit mutat a valóság? Szeretném megkérdezni azok véleményét akiknek esetleg volt mind2ő kezükben [...]"

    A GT540 csak a kisebb felbontás miatt gyorsabb, folyamatosabbak az animációk, viszont fele annyi RAM van benne, mint a Bladeben, ezért nagyon sok progit nem igazán tud futtatni egyszerre, mert becsukogatja a többit.

    "[...] hogy a mostani frissítés hozott-e javulást Blade javára [...]"

    A mostani frissítés egy alap T-Mobile-os 2.1 ROM, de megoldja a szoftveres RAM problémát, mert eddig csak 256 MB RAM-ot látott a telefon, viszont most már megy az 512 MB RAM. Szerintem gyorsabb nem lett, de mivel több a RAM, több appot tud egyszerre jól futtatni, bezárogatás nélkül.

    "[...] esetleg 2.2.1-es verzával megszűntek-e a fentebb említett általános mumusok?"

    Hát, még hivatalosan 2.2 sincs, nemhogy 2.2.1 (:DDD), de a házilag főzött 2.2 ROM-ok gyorsítják és feldobják a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák