Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RepeatSector

    senior tag

    válasz #19617792 #14627 üzenetére

    "A GT540 csak a kisebb felbontás miatt gyorsabb, folyamatosabbak az animációk, viszont fele annyi RAM van benne, mint a Bladeben, ezért nagyon sok progit nem igazán tud futtatni egyszerre, mert becsukogatja a többit."

    Ebbe beleszeretnék kötni!
    pl kamerából kiszállás után elég sok idő kell hogy magához térjen a cucc, meg a youtube néző app után is ugyanez a helyzet addik értelmesen nem lehet semmit csinálni, unokatesóm szidta mint a lovat, amikor netezett rajta és hívták és full összeomlott annyira hogy csak restart segített. Lehet hogy ezek alap android furiságok, de eddig nem sokat szórakoztam androiddal 3 telóm volt eddig androidos.

    "The tail of the snake is in it's teeth tonight"

  • _NCT

    őstag

    válasz #19617792 #14627 üzenetére

    Bocsi ha hülyeséget írtam, valószínű főzött Rom-ot láttam avval a 2.2.1-es verziószámmal.

    Ezek szerint teljesítményben nem sokkal marad el LG Optimus mellett. Bár nekem jó lenne, a nagyobb kijelző.

    A T-Mobis frissítést olvastam, hogy mit orvosol, igazából arra voltam kíváncsi, hogy valóban olyan nyűgös bajos-e, mint ahogy LG fórumban beállították egy páran. :D Persze minden szentnek maga felé húz a keze, én sem istenítem a Mercit, mert BMW-s vagyok :D Kinek a pap, kinek a paplan.

    Talán egyszerűbb lett volna avval kezdenem, hogy nekem mi lenne a lényeg. Nagyobb kijelző mint Nokia 5230 (3.2"),gyorsaság,pörgősség, valamint normális videólejátszás --> viszont féltem a lassúságtól, inkompatibilitástól, és az ezt okozó mérgemben a telefon betonfalhoz csapódásától.

    A lényeg hogy használtan venném mind2 telót LG-28, Blade->33k.

Aktív témák