Hirdetés

Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Alexios #22801 üzenetére

    Miért érzem azt az írásodból, hogy saját magadat próbálod meggyőzni, hogy igen, ez jó vétel volt?
    Nekem volt a kezembe egy, a tulaja szerint 3G-vel megegyező iPod Touch, és ég és föld volt a Touch és a Blade....sehol egy megakadás, még egy reccenés se. Nekem ha kezembe nyomnának egy 3GS-t, és a Blade és a 3GS között kéne választanom, akkor habozás nélkül a 3GS-t választanám (ha másért nem is az értékéért, eladnám és vennék belőle egy SGS-t...). Ha nem adhatnám el, akkor igaz hiányozni az Android Home, meg szabadság, de szerintem bőven kárpótolna a teljesítmény. (Még mielőtt valaki rám rontana, hogy hogyan merek ilyet mondani a Szent Blade-ről, és a 3GS-nek ugyanilyen, vagy rosszabb hardvere van, elmondom hogy engem ilyen esetben nem érdekelne a hw, ha azt látnám, hogy sokkal gördülékenyebb a 3GS.)
    3GS-ről meg biztos nem váltanék Blade-re.
    Amúgy az egész Android rendszer nagyon optimalizálatlan. A napokban néztem egy video-t, amin egy dual core procis android-os telót hasonlítottak össze egy egymagos WP7-essel, hááát....durván lealázta a WP7-es.... Nem azt mondom, WP7 se kéne, de van még mit dolgozni az android-on...
    Az Angry Birds meg egy fos, nagyon optimalizálatlan, lehet hogy iOS-en jó, de minden máshol optimalizálatlan. Ugye Blade-en akad, és én már notebook-on is láttam akadni, és többször is előfordult, hogy nem volt annyira gördülékeny, amilyennek lennie kellett volna. A noti a HD videókkal nevetve elbánik, úgyhogy vas is volt alatta...

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák