Hirdetés

Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz trabucco #22282 üzenetére

    Hát jó kérdés.

    A 3G iPhone kijelzője sokkal pixelesebb a ZTE Blade 800x480-as paneljével szemben, ergo a ZTE-n szebb, élesebb rajzolatú képet kapsz mint a 3G iPhone-on. Másrészt az iPhone 3G előnye a sokkal jobb anyagminőség, ez nem vitás.

    A belső pedig nagyon szubjektív. Itt ebben a topicban egyértelműen mindenki az Andridot fogja favorizálni. Tény hogy az Android nyitottabb, bár iPhone-on ez is csupán percek kérdése, de úgy gondolon az iPhone oprendszere az iOS sem olyan borzasztóan kötött és rengeteg program van ahhoz is. Tulajdonképp két nagyon hasonló rendszerről van szó, én ha döntenék mindenképp a ZTE-t választanám a jobb kijelző miatt és azért mert már megszoktam az Androidot. De egyértelműen kijelenteni hogy a 3G rosszabb mint a Blade egyszerűen hülyeség. Mindkét telefonnak vannak pro és kontra érvei amiken naphosszat lehetne lovagolni, szerintem dönts aszerint hogy egyszerűen melyik tetszik jobban, és melyik oprendszer kezelése kényelmesebb számodra a mindennapokban

    lac14548: Volt ahol fel se vették se a városi se a mobil telefont.
    Komolyan ne vegyétek magatokra de ez tipikus magyar szokás. Iszonyatosan sok MO-i ügyfelünk van és abszolút jellemező hogy ott ül a telefon mellett és nem veszi fel. Ezt onnan tudom hogy egyszer az ablak elől hívtam fel egy ügyfelet hogy megtudjam miért nem veszik, és láttam ahogy nézi a telefont, aztán bekopogtam és ment a hebegés-habogás. Ez a világon sehol nincs így, hogy munkaidő alatt ne vegyék fel a telefont egy boltban, irodában. Nem tudom mi ennek a szociológiai oka. :N

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák