Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz virkir #18524 üzenetére

    Szerintem ez nem véletlen műve, hanem a statisztikai eloszlás természetes megjelenése.

    Úgy gondolom olyan nagy számú játékos van és olyan sok csatát játszunk naponta (>100 az esetemben) hogyha nincs egy gonosz "isteni" kéz amely direkt rosszat akar neked vagy nekem, akkor a játékosállomány balfék eloszlása nagy jából egyenletes lesz.

    Ehhez nem kell több ezer csatát játszak, csupán arra gondolni hogy az emberek szubjektív érzete mindig a negatív események hatását nagyítja fel, amit nem lehet statisztikai mérésekkel igazolni.

    ------

    Összefoglalva: elismerem, hogy hozzátok képest gyenge játékos vagyok és kevés csatát nyomtam le a WoT-ben, de ez nem predesztinál arra, hogy ebben vagy más fórumokon alapvetően téves statisztikai / informatikai / szövegértelmezési dolgokat fogadjak el olyanoktól akik eme területeken nem tünnek túlképzettnek.

    A játékkal kapcsolatban még mindig a "kérdező" fázisban vagyok, és mindenkinek köszönöm a segítséget. A tanácsok és az ajánlott mod-ok, skinek és scriptek nagyban javították a játékbéli komfortérzetem, és talán az eredményességemet is.

Aktív témák