Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #246721 üzenetére

    Én el nem tudom képzelni, hogy régi játékosoknak miféle cucc kéne annyira fontosan a frontline-ból. Átképzési parancs? minden legénységem beállítva, van ilyen parancsból vagy 20 fel nem használt. Kötvény? okés az jól jöhet, bár ami kötvényes tank érdekelt, már mind megvan. Kredit? na az meg végképp nem kell. Lenulláztam magam, amikor megvettem és felszereltem a jpze100-t meg az obj140-t. most újra van 10 milla kreditem, pedig nem játszottam sokat, volt, hogy egy komplett hetet kihagytam. Igaz, főleg prém tankokkal játszom. Átnéztem a garázst, eladtam 5 olyan tankot, amik valahogy bent maradtak, amikor ágat húztam és olyan sz.rok, hogy többet nem fogok velük menni soha, most van 15 millióm. Talán megveszem a tier10 bz-t belőle, az még hiányzik. Arany lőszert nem használok sokat, lesz.rom, hogy ki mennyit tölt rám, nem érdekel, én játszom a saját szabályaim alapján.

    Még a kredit boostert is lusta voltam elindítani, amikor frontline-t játszom. Szoktam artyzni randomban, de frontline-ba arty vinni, arra nincsenek szavak. Inkább élvezni kell a játékot, nézelődni, a pályák részletesek, hatalmasak, még most is vannak részek, amiket nem jártam be. ha kilőnek, spawn újra, nem számít annyira. nyerni-veszteni, nem sokat számít, inkább jó móka megakadályozni az ellenség tervét, pl akkor odapörkölni nekik a légicsapással, amikor pár másodperc van hátra a foglalásból. Talán még jó is, hogy negyedévente van csak frontline, mert így valamennyit felejtek és beugranak az emlékek egy-egy pályarészen. Nagyon jó kis mód ez, ritka élvezetes. Kicsit káoszos, de ez adja savát borsát, az igazi háborúban se csőpályák voltak, hanem jöhetett az ellenség bárhonnan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák