Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Djuree #246695 üzenetére

    Tegnap csak azért, mert itt nagyon dícsérték, hogy baromi gyorsan lehet vele haladni, kipróbáltam én is - hogy ment volna el az áram, mikor felszereltem az M40/43 amcsi artyt :W - de a nagy ló*****, lehet azzal érvényesülni vagy haladni! Ok-ok tudom, nem árt ha jól is tud játszani artyval az ember, de hogy jóformán alig talál el vmit és pl a Boroskólát telibe verem és azt mondja, hogy lepattan - WTF?!? - na ebből számomra elég volt. Azt már csak mellékesen említem meg, pedig cseppet sem elhanyagolható szempont, hogy annyira felbasztam rajta magam ismét, mint már jó ideje nem mióta újra játszom a WOT-al! Nincs szükségem az arty miatti idegeskedésre. :N
    Maradok a light-heavy-med hármasnál, azokkal tudok érvényesülni - márha a csapat is úgy akarja és nem pusztulunk el úgy zsínorban három csatában is, hogy az első zónákból nem tudtunk tovább lépni! :O Volt olyan, ahol nekünk kellett volna támadnunk, de annyira gyáva mód campelt mindenki, hogy gyakorlatilag a védők támadtak le minket és beszorítottak az elfoglalandó bázis mögé teljesen! Alig láttam a dühtől. :o :W

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák