Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz Baltazár123 #224204 üzenetére

    QB videójában ezt csinálta. Rotsuba berekta a 111 5A commandert és drivert, kovertálta 1 crew 2.0 parancsnokká, majd az 5A maradék legénységét vezetővé és parancsnokká kovertálta a Rotsuba és így kapott 2, pontosan ugyan olyan szintű legénységet mintha egyszer konvertálta volna az 5A-ról

    Popey: Szerintem ez csak az XP-t veszi figyelembe. Ugye a női legénységi tagokat meg Chuckot, battle passos embereket instructorként kapjuk meg akik ritkaságuktól függően kapnak 1-2 random +2-es statot, 10-es tankokba 4 instructor lehet. Ezt úgy képzeld el, hogy a Miki-t kiválasztod, hogy igen őt a Boroskólához akarom, és akkor kap 2 random statot. Ez lehet mondjuk +2 a javításhoz és +2 a camohoz, ami ugye kb azt jelentené a mostani rendszerrel, hogy ha fullos camo és javítás van a szarodon, az ugye mindenkin 100(%) akkor miki ad 20-at mind2-höz.
    Viszont mivel ezeket a legénységi tagokat elveszted ezért kiztárólag azt az Xp-t kapja meg a konvertált parancsnok amit az alap skilleken felül szereztél (Nem konkrétan, nem vagyok biztos 100%-ig benne hogy működik tapasztalatból és feltételetéssel beszélek), ez nálam pld azt jelenti, hogy mivel az 50B-ben fullos karácsonyi női legénység ül, de annyira sokat nem játszottam vele, igaz, hogy 4 skilles de konvertáláskor csak durván egy 20-as parancsnok lesz belőle ami durván egy 2 skilles legénység lenne viszont az ugyan ennyi skilles Bourrasque rendes legénysége talán valami 50-es lett mert ott az összes XP-t nulláról farmoltam ki a francia medjeimben

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák