Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Swinegod #224203 üzenetére

    Próbálgatom én is a konverziót. Az Fv304-en 5 fős legénységem volt, 100%-os tank képzésük volt, egy picit volt fölötte a parancsnok. 8 skill pontot kaptam érte.
    Az elc amx-en meg 2 fő van csak, egyik 100% alap képzés + 76% a másik +84%-en állt és erre kapok 14 skill pontot.
    Na most szimuláltam egy olyan helyzetet, hogy átraktam a Badaev parancsnokot, akinek nálam 100% alap lett így + 4 skill teljes és az ötödik skill 21%-on áll. Na most így kapok 31 skill pontot
    Ha visszarakom a Badaevet a char future-ra, ami parancsnok + 2 legényes és azok is 100%+86-on állnak, akkor 33 skill pontot kapok. Tehát figyelembe veszi a harmadik embert, de csak nagyon kis mértékben.
    Most jár az agyam, hogy ha van egy bivaly parancsnokom meg mondjuk egy vezetőm, akkor érdemes-e őket az elc-re konvertálnom és ott átalakítani, aztán meg vissza vagy így kevesebb skill pontom lesz a végén. Ki kell próbáljam.
    A jó hír, hogy a svejk megmaradt, de elő kell most már léptessem parancsnoknak. A tevepata tiszta buli tank lesz majd, ha egyszer kifejlesztem és így valósul meg a crew 2.0

Új hozzászólás Aktív témák